دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • معاونت آموزشی
  • گروه‌های آموزشی
  • پژوهش
  • روابط عمومی
  • اساتید
  • دانشجویان
  • کارکنان
  • پیوندهای مفید

بایگانی بخش اخبار

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 277 | تعداد کل بازدید های مطالب: 47,933 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ -

گفتگو با دکتر فرشاد امینی‎بهبهانی به مناسبت روز ملی طب ایرانی

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی؛ 25 تیرماه به مناسبت تصویب سند ملی گیاهان دارویی و طب سنتی در شورای عالی انقلاب فرهنگی و احیای مجدد طب سنتی ایران و روز ملی طب سنتی ایران، گفتگویی با دکتر امینی‌بهبهانی مدیر گروه طب ایرانی دانشکده پرداخته‌ایم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ -

تدابیر حفظ سلامتی در فصل تابستان از دیدگاه طب ایرانی

روابط عمومی دانشکده طب ایرانی؛ با قرار گرفتن در فصل تابستان و تغییر عادات روزمره به تبعیت از تغییرات آب و هوایی، به مصاحبه با دکتر الهام اختری پزشک و متخصص طب ایرانی و عضو هیأت علمی دانشکده پرداختیم تا تدابیر حفظ الصحه در این فصل را از زبان ایشان بشنویم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ -

برگزاری دوره کوتاه مدت مهارتی آشنایی با اصول و مبانی پیشگیری از بیماری‌ها و حفظ سلامت

دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری انجمن علمی طب سنتی ایران دوره کوتاه مدت مهارتی آشنایی با اصول و مبانی پیشگیری از بیماری‌ها و حفظ سلامت برگزار می‌کند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ -

افتتاح آزمایشگاه جامع داروسازی سنتی توسط معاون آموزشی دانشگاه

دکتر کوهپایه‌زاده، معاون آموزشی دانشگاه به همراه هیأت همراه روز شنبه سیزدهم تیرماه سال جاری از دانشکده طب ایرانی بازدید کرده و آزمایشگاه این دانشکده را افتتاح کردند.  در این بازدید نشست‌های جداگانه‌ای با دانشجویان و اعضای هیأت علمی برگزار شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ -

برگزاری دومین جلسه از مجموعه کارگاه‌های مفردات متداول طب ایرانی با همکاری انجمن علمی طب سنتی ایران

دومین جلسه از مجموعه کارگاه‌های "مفردات متداول طب ایرانی" با همکاری انجمن علمی طب سنتی ایران با موضوع گل‌ها روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه سال‌جاری در دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ -

برگزاری اولین جلسه شورایعالی مؤسسه مطالعات تاریخ پزشکی طب اسلامی و مکمل

اولین جلسه شورایعالی مؤسسه مطالعات تاریخ پزشکی طب اسلامی و مکمل  با حضور دکتر ناصری پور مورخ 3 تیرماه در محل موسسه مطالعات تاریخ پزشکی طب اسلامی و مکمل برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ -

برگزاری سومین جلسه شورای پژوهشی دانشکده و مؤسسه

سومین جلسه شورای پژوهشی مؤسسه مطالعات تاریخ علوم پزشکی طب اسلامی و مکمل و دانشکده طب ایرانی روز چهارشنبه بیست و سوم خرداد ماه سال جاری در تالار یاس دانشکده برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ -

عید سعید فطر بر تمامی مسلمین جهان تبریک و تهنیت باد

عید فطر یکی از دو عید بزرگ در سنت اسلامی است که درباره آن احادیث و روایات بیشمار وارد شده است. مسلمانان روزه دار که ماه رمضان را به روزه داری به پا داشته و از خوردن و آشامیدن و بسیاری از کارهای مباح دیگر امتناع ورزیده اند، اکنون پس از گذشت ماه رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را از خداوند می طلبند، اجر و پاداشی که خود خداوند به آنان وعده داده است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ -

توصیه‌های طب ایرانی برای پیشگیری از سردردهای ناشی از مشکلات دستگاه گوارش

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران، به‌منظور کمک به روزه‌داران عزیز در ماه مبارک رمضان برای پیشگیری از انواع سردردها، دکتر محمدی‌کناری، معاون آموزشی دانشکده و عضو هیأت علمی آن به بررسی علمی سردرد از دیدگاه طب ایرانی پرداخته است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ -

نتایج برگزاری انتخابات شورای صنفی در دانشکده طب ایرانی

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی به نقل از خبرگزاری مفدایران روز چهارشنبه نهم خرداد ماه سال جاری، انتخابات شورای صنفی با حضور ناظر حوزه انتخابات آقای معطری و مسئول حوزه خانم غیبی برگزار شده و نتایج برگزاری انتخابات مشخص گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ -

بازگشت حکیم‌باشی‌ها به سیستم درمانی ایران

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ خبرگزاری اسپوتنیک شبکه خبری راشاتودی در مصاحبه‌ای با خانم دکتر الهام اختری متخصص طب ایرانی و عضو هیأت علمی این دانشکده به بازگشت طب ایرانی در سیستم درمانی و سلامت ایران پرداخته است.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ -

توصیه‌های طب ایرانی برای پیشگیری از سوزش و ترش کردن معده در ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران، با قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان و آغاز فصل گرما توصیه‌های طب ایرانی برای روزه‌داران جهت پیشگیری از سوزش و ترش کردن معده توسط خانم دکتر محمدی، متخصص طب ایرانی و معاون آموزشی این دانشکده بیان شد.

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ -

رفع تشنگی‌در‌ماه‌مبارک‌رمضان‌از دیدگاه‌طب‌ایرانی

خانم دکتر محمدی متخصص طب ایرانی و معاون آموزشی دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص ماه مبارک رمضان و عادات تغذیه‌ای در این ماه به ارائه سلسله راهکارهای علمی پرداخته اند که بطور مرتب در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. آنچه در ادامه می‌آید باید‌ها و نبایدهای رفع تشنگی از دیدگاه طب ایرانی میباشد.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری کارگاه spss1 در دانشکده طب ایرانی

کارگاه spss1  با تدریس دکتر هاشم‌دباغیان روز شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه 1397 با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکتری تخصصی طب ایرانی در سالن یاس دانشکده برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

مراسم بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور دکتر ناصری پور برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور رییس دانشگاه سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در سالن vip مرکز همایش های رازی برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری کارگاه " الشامل" با همکاری انجمن علمی طب سنتی ایران

دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری انجمن علمی طب سنتی ایران کارگاه مقدماتی و پیشرفته "الشامل" را روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت 1397 با حضور دستیاران طب و داروسازی ایرانی برگزار کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

تور علمی یکروزه بازدید از باغ گیاه‌شناسی ملی

 با پیگیری‌های انجام شده توسط آموزش دانشکده، دانشجویان دکتری تخصصی طب ایرانی با همراهی اساتید به عنوان بخشی از طرح درسی "مفردات و قرابادین" بازدید علمی آموزشی از باغ گیاه شناسی ملی انجام دادند.

img_yw_news
یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

تجلیل و قدردانی از مقام والای استاد در دانشکده طب ایرانی

دکتر مظاهری‌نژاد، رئیس دانشکده طب ایرانی ضمن تشکر از تلاش‌های صمیمانه اساتید و همکاران در دانشکده، به ضرورت همسویی اهداف و فعالیت‌های جاری با اهداف دانشگاه‌های هزاره سوم تأکید کرد.

img_yw_news
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

اقدامات سلامتکده بهشت دانشکده طب ایرانی به مناسبت هفته سلامت

دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران، به مناسبت هفته سلامت اقداماتی را در خصوص نحوه ارائه خدمات در سلامتکده بهشت انجام داده است. از جمله این اقدامات ویزیت رایگان مراجعین سلامتکده در روز سه‌شنبه چهارم اردیبهشت و مشاوره‌های رایگان فردی در طول هفته بوده است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ -

مدیریت هزینه‌ها و درآمدزایی، محور اصلی برنامه‌های سال جدید دانشکده طب ایرانی

دکتر مظاهری‌نژاد، رئیس دانشکده طب ایرانی با بیان ضرورت کاهش هزینه‌ها و درآمدزایی در سال جدید، اولین جلسه شورای اداری با حضور مسئولین و سرپرستان دانشکده را برگزار کرده و محور اولویت‌بندی برنامه‌های جاری را حرکت به سمت دانشگاه‌های هزاره سوم و کارآفرین قرار داد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ -

آخرین جلسه همگانی ریاست دانشکده با پرسنل و اعضای هیأت علمی در سال1396

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ -

پیام تبریک معاونین آموزشی و پژوهشی دانشکده به‌مناسبت نوروز 1397

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ -

پیام نوروزی رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ -

برگزاری گزارش صبحگاهی هفتگی دستیاران طب ایرانی

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ -

بازدید و ارزیابی هیئت ارزیابان رتبه‌بندی دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران

صفحه 1 از 12    
اولین
قبلی
1
...